środa, 1 stycznia 2014

Małe podsumowanie roku i TUSAL 2014

Najlepsze życzenia w Nowym Roku! Oby był jeszcze lepszy od poprzedniego! :)

Wraz z nadejściem kolejnego roku, zawsze odczuwam dziwne refleksyjne nastroje. Staram się podsumować wszystko, co się wydarzyło, pogrupować na kilka części: "sukcesy", "porażki", "do poprawy", "smutki" i tak dalej.
2013 był rokiem sukcesów. Dobre wyniki w szkole i z egzaminów gimnazjalnych, zdanie do liceum, wygrane w konkursach plastycznych. Do tej grupy dorzucę także założenie i systematyczne prowadzenie tego bloga!
Do porażek mogę zaliczyć moje złe dobory ludzi, których obdarzyłam zaufaniem. A także to, że  w 2013 za dużo się stresowałam (źle to wpłynęło na moje zdrowie i samopoczucie).
Do poprawy? Nawiążę do zaufania z poprzedniego punktu, chcę także zmienić swoje nastawienie do życia, bo przecież trzeba się cieszyć tym, co jest tu i teraz, po co martwić się co będzie? Chcę zacząć regularnie ćwiczyć! Kolejną rzeczą do poprawy są moje plany. A raczej ich brak - życie samo mi podsunie kim chcę być, jakie wybrać studia. Powinnam się obecnie skupić na tym, co mnie najbardziej interesuje.
Porażką i jednocześnie sprawą do poprawy jest fakt, że wiem co robię źle, wiem, co chcę zmienić, jednak nic w tym kierunku nie robię. Czas wreszcie wziąć się w garść!
Ubiegły rok nie obył się bez smutków. Był to rok żałoby. Pewne wydarzenie na zawsze zmieniło moje życie, a co za tym idzie - mnie samą.

2014 to rok zmian. Zamierzam odnaleźć się w tym świecie, realizować moje cele, wyżywać się twórczo i nie patrzeć na innych i za bardzo w przyszłość, chcę przestać się stresować! Wszystko samo się ułoży, prawda?

Dziękuję tym, którzy wytrwale przeczytali moje refleksje, przepraszam tych, których skazałam na nudę :)TUSAL 2014. W tego typu projekcie biorę udział po raz pierwszy. A organizuje go Luna, której chciałabym podziękować za wszystkie ciepłe słowa i wsparcie!
Przedstawiam mój słoiczek, jeszcze nieozdobiony, ale za to już z małą zawartością!


Pozdrawiam,
Julia Elena

5 komentarzy:

 1. Do siego roku:)
  Trzymaj się ciepło ten rok będzie lepszy:)
  Nie byłaś może w jakiejś gazecie Brytyjskiej o haftowaniu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)
   Byłam, byłam. Moje zdjęcie znajduje się na okładce a list w środku w The World of Cross Stitching, 210 numer ;)

   Usuń
 2. Rowniez zycze inspirujacego i pełnego szczescia 2014 roku!

  http://izabielaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Oby Twoje plany się ziściły, a może nawet żeby udało Ci się jeszcze więcej niż sama zaplanujesz!
  Przesyłam najlepsze życzenia noworoczne! I zapraszam na candy :)
  Pozdrawiam,
  Asia

  OdpowiedzUsuń
 4. Oczywiście, że wszystko się ułoży :) Życzę Ci wielu inspiracji do tworzenia w 2014 roku.
  A.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...