środa, 5 marca 2014

Winter on Instagram (dec, jan, feb)

Zapraszam na zbiorcze podsumowanie ostatnich zimowych miesięcy według Instagram :)Grudzień to był czas świąteczny. I muszę przyznać, że Boże Narodzenie 2013 to były najlepsze święta w moim życiu - rodzinne, smaczne :) 
Zaczęłam ozdabiać szklany wazon (nadal stoi nieukończony - muszę wreszcie znaleźć dla niego czas) oraz zajęłam się trochę ozdobami świątecznymi, także na choinkę.


Od Mikołaja dostałam cudowne kredki Mondeluz, rysowanie nimi to czysta przyjemność. Styczeń zaczęłam zajęciami w galerii - uwielbiam wszelakie materiały i narzędzia, które mnie tam otaczają. Są niezwykle inspirujące i motywujące do twórczego działania!Mroźny i śnieżny styczeń zmusił mnie do podróżowania do szkoły autobusem, bo trasa piechotą przez lód i śnieg okropnie się wydłużyła.Luty minął bardzo szybko. Ostatnie dwa tygodnie szczególnie - w końcu wtedy miałam ferie. Spędziłam je bardzo aktywnie m.in. w Białymstoku. Uwielbiam to miasto, ten region Polski. Jeśli ktoś nie był, to zapraszam na moje ukochane Podlasie, to najpiękniejsze miejsce na ziemi <3


Ciekawe, co przyniosą kolejne miesiące?
Pozdrawiam,
Julia Elena


3 komentarze:

  1. Jaka urocza notka, normalnie się wzruszyłam, najpierw takie miłe słowa o świętach, potem o Białymstoku :) <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Zdjęcia super, zaciekawił mnie ten rysunek :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Oby kolejne miesiące przyniosły Ci same dobre chwile. Pozdrawiam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...