czwartek, 27 listopada 2014

November Inspiration

Kiedyś listopad dłużył mi się niemiłosiernie, bo plucha, szarość, dużo roboty w szkole, a Święta tuż tuż, ale jeszcze ich nie widać. W tym roku cały ten miesiąc minął niczym pstryknięcie palców i chyba zaprzyjaźniłam się z tym miesiącem :)

November used to be long, sad, rainy and grey. Christmas is close but still no one really feels it. This year November has passed so quickly but I really enjoy it.

Artystka | Artist


Ktoś zna Agatę Oleksiak?  W internecie można ją znaleźć jako Olek. Polka na co dzień mieszka w Stanach i tam spełnia się jako artystka. Co tworzy? Niesamowite dzieła stworzone włóczką i szydełkiem. Jestem zachwycona każdą pracą i wystawą Agaty! Wszystko, co tworzy jest wyraziste i bardzo łatwo rozpoznać jej styl. Oby więcej naszych przebiło się swoją sztuką i mogło zachwycać świat, tak jak to zrobiła Olek :)
Do you know Agata Oleksiak? You can find her as Olek. She's from Poland but live in the USA where she creates beautiful crochet art works! I love every Agata's piece. I hope more Polish artist will be able to show their art around the world!


Narzędzia | Tools

 Ostatnio zachorowałam na punkcie szydełek Clover Amour oraz Tulip Etimo Rose. Kocham ich kolory, haczyki. Czytając różne recenzje coraz bardziej mam na nie ochotę. Nie wiem, które bardziej! Ale ta cena... 
Recently I've fallen in love with Clover Amour hooks and Tulip Etimo Rose. I love the colours. Reviews are mostly good, so I want them more and more. Both sets!


Christmas

 
Tak, można już spokojnie zacząć żyć Świętami.
Now we can start feel Christmas!Buziaki,
Julia Elena 


3 komentarze:

  1. Prace pani Agaty są imponujące. Ale chyba sama wszystkiego nie robi. To są straszne kilometry dzianiny szydełkowej.
    Szydełka super, ale ich cena też jest "super". Od razu gaśnie na nie ochota:) Szkoda.

    OdpowiedzUsuń
  2. Takimi szydełkami musi się bardzo przyjemnie dziergać :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...