sobota, 21 czerwca 2014

Bo ja scrapuję po swojemu...

Scrapbooking mnie fascynuje, ale także trochę onieśmiela. Mam całkiem dużo papierów, karteczek, wstążeczek, jakiś alfabet, klej, nożyczki i pozostałe przydasie, jednak oprócz narobienia okropnego bałaganu scrapbooking mi nie idzie... Mimo mnóstwa środków, nagle dopada mnie pustka w głowie i "strach", że coś zrobię źle, coś zmarnuję. Cały czas oglądam art journale, project life, kartki, LO na różnych blogach i coraz bardziej chcę się tym wszystkim bawić, chociaż mi nie wychodzi! Jednak zamierzam scrapować tak długo, aż w tej technice odnajdę siebie! Ma ktoś jakieś rady dla osoby skrajnie początkującej? :)

Ostatnio popełniłam moje pierwsze scrapbookingowe LO. Papier wygrzebałam, koncepcja w głowie się urodziła, a że to miał być urodzinowy prezent dla mojego Taty, to praca musiała być prosto z serca. I była :)

Połączyłam scrapbooking, szydełkowanie i haft oraz stare zdjęcia, dzięki czemu powstało takie "moje scrapowanie". Pokażę jedynie fragmenty pracy - nie chcę pokazywać moich rodzinnych zdjęć, dziękuję za zrozumienie ;)Wzór haftu wygrzebany z czeluści internetu, niestety, nie zapisałam źródła :(Schemat kwiatka zaczerpnięty od Cheni z bloga Uroczy detal.

Układ scrapa jest banalny, cechuje go minimalizm i prostota. Lecz najważniejsze jest, że jako prezent naprawdę się podobał!


Pozdrawiam,
Julia Elena

2 komentarze:

  1. Najważniejsze, że się spodobał bo o to przede wszystkim chodzi. Scrapuj dalej i pokazuj swoje dzieła. Pozdrawiam serdecznie :))

    OdpowiedzUsuń
  2. Ładne formy, piękne zdjęcia!Gratuluję!

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...