wtorek, 15 lipca 2014

Dlaczego bloguję - Wyzwanie Blogowe #2

Zapraszam na drugi post w ramach Wyzwania Blogowego, dziś będzie o powodach założenia bloga i prowadzenia go :)Założyłam bloga w listopadzie 2013 po dłuższej przerwie od prowadzenia jego poprzednika (zapraszam na wczorajszy post). Chciałam mieć miejsce, gdzie mogłam dokumentować moje prace i dzielić się nimi z szerszym gronem - moimi czytelnikami :).
Mam nadzieję, że to, co robię motywuje i inspiruje innych. Zależy mi na pokazaniu, że prawdziwe polskie rękodzieło jest stworzone z serca, warte wyższych cen i żadna chińska masowa produkcja nie zajmie jego miejsca! Ponadto pragnę pokazać, że dzierganie czy haft to nie jest zajęcie tylko dla starszych pań. Mam 17 lat a mimo to uwielbiam spędzać wieczory z włóczką i pokazuję wszystkim dookoła, że nie ma w tym nic złego! Chociaż ciągle spotykam się ze zdziwionymi i krzywymi spojrzeniami rówieśników. Mimo to, nie zrezygnuję z pasji :)
Systematyczność na blogu pomaga mi w regularnym twórczym działaniu. Dzięki blogowaniu porządkuję swoje plany i cele, grupuję priorytety. Blog to motywator do jakiejkolwiek działalności!

Jako aktywna bloggerka uwielbiam śledzić poczynania innych, są niezwykłą inspiracją dla dalszych działań. Blogowanie pozwala także na zawieranie znajomości z osobami z podobnym hobby, czy też na wymianę opinii lub nawet krytykę (ona też jest bardzo potrzebna dla dalszego rozwoju).

Blog zajmuje czas - pisanie postów, robienie dobrych zdjęć, obróbka ich, zbieranie pomysłów. Brak czasu nie jest najlepszym towarzyszem aktywnego blogowania, jednak taka działalność uczy dyscypliny!

Moje dalsze plany to przede wszystkim rozwój bloga i uzupełnienie go. Mam mnóstwo pomysłów, m.in. by wprowadzić więcej zakładek, a także pisać systematyczniej i pokazać Wam jeszcze więcej mojej twórczości i zabawy z nowymi technikami :) 
Jedno jest pewne - tak łatwo nie zrezygnuję, bo blogowanie to świetna sprawa i możliwość kreatywnego ukazania siebie!

Pozdrawiam,
Julia Elena

4 komentarze:

 1. Zwracasz uwagę na bardzo ciekawe i ważne aspekty blogowania - dyscyplinę, czas, systematyczność... najbardziej nie lubię osób, które publikują notki na blogu co kilka miesięcy kajając się przy tym i obiecując, że to już ostatni raz... aż do następnej notki pół roku później :(

  Oczywiście, że rękodzieło jest domeną osób w każdym wieku - trzeba zmienić postrzeganie, jakoby było ona tylko dla staruszek!

  OdpowiedzUsuń
 2. No to jesteśmy w podobnym wieku ;) Fakt, mniej jest osób w tym wieku w rękodzielniczym 'światku".
  Cieszę się, że trafiłam na Twojego bloga, bo właśnie zaczynam nieśmiało coś tam haftować, a Twoje prace mam nadzieje mnie zainspirują :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. super tak trzymaj dalej, jesteś młodą kreatywna osóbka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dobre powody do prowadzenia bloga i podobne do moich ;) Życzę powodzenia i pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...