sobota, 19 lipca 2014

Memories from Turkey

Mamy wakacje, więc postanowiłam, że przedstawię Wam album z najcudowniejszego wyjazdu ever <3

Praca nad tym albumem trwała odkąd wróciłam z Turcji, czyli od października 2012... Aż wstyd się przyznać, prawda? Powodem był brak czasu, ale także potrzeba zebrania myśli o tym wyjeździe. Była to niesamowita wycieczka, doświadczenie, które tam zdobyłam przydaje mi się po dziś dzień. W Ankarze poznałam wielu wspaniałych ludzi, szkoda, że tak ciężko jest nam utrzymać kontakt :(
W albumie chciałam schować wszystkie wspomnienia w postaci zdjęć - ograniczyłam tekst, czy ilość scrapowych bajerów... Bazę kupiłam w Kapadocji na bazarze, firmą, która wyprodukowała notes jest Han Handicrafts (tu ich strona - tworzą mnóstwo tureckich, wspaniałych notesów, toreb i wiele wiele innych cudeniek). Już sama 'dywanikowa' okładka pokazuje klimat Turcji, a co za tym idzie atmosferę całego wyjazdu.


Turcja kojarzy mi się także z pierwszym lotem samolotem (ale się zrymowało :D),  było to niesamowite przeżycie!


Strona na temat pokoju w hotelu i pierwszej spędzonej tam nocy!


Dalej są głównie zdjęcia z kolejnych miejsc, które zwiedzałam w Ankarze :)

Są oddzielne strony o wizycie w szkole partnerskiej (w Elmadag) w ramach projektu Comenius:


Znaczna część albumu dotyczy samej Kapadocji (zwiedzanie tego miejsca zajęło nam około dwóch dni)!Album zamykają zdjęcia z ostatnich spacerów po Ankarze oraz spotkań ze wszystkimi uczestnikami wyjazdu :)Zobaczcie jaki wyszedł grubasek! Wyróżnia się na półce :D

Na koniec dodam, że album jest 'chwilowo' ukończony, jednak nie jest zamknięty. Zamierzam dodawać do niego zapiski i przemyślenia ciągle (jak tylko jakieś wpadną mi do głowy), doklejać wycinki, a także dać przyjaciółce, która była w Turcji razem ze mną, by dopisała conieco od siebie (bo w końcu to była nasza wspólna przygoda).
Cały wyjazd odbył się z ramach projektu Comenius, który odbywał się z mojej szkole. Polecam wszystkim udział w czymś takim, jest to ogromna szansa na zdobycie wielu doświadczeń :)

W albumie użyłam papierów Sodalicious oraz zalegające ILS :)

To by było na tyle!
Julia Elena

2 komentarze:

  1. Przepięknie utrwalone wspomnienia :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kurde napisałam komentarz i mi go wcięło... W każdym razie uroczy grubasek, świetna robota. Zmotywowałaś mnie nim: wczoraj wróciłam z prześwietnych wakacji, narobiliśmy ponad 700 zdjęć, teraz trzeba działać!

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...